piątek, 10 czerwca 2016

MATKA I CÓRKA. NIEROZERWALNA WIĘŹ !


Ponieważ dzieci tak szybko rosną czasem chciałoby się zatrzymać czas i sprawić by wolniej płynął.Nasze pociechy stają się dorosłe ,powoli zaczynają kroczyć swoją własną ścieżką.
Jednak gniazdo rodzinne oraz to co włożyliśmy w wychowanie procentuje.
Silna więź,miłość i co ważne przyjaźń sprawia,że chętnie wracają .Tu mają spokojną przystań i bezgraniczne zrozumienie.Dlatego dzielą się swoim światem i pozwalają by być nie tylko rodzicem ale po prostu przyjacielem.
Chwile spędzone razem są więc bezcenne!
Tak więc dziś,gdzieś pod chmurami,zatopione w słońcu i soczystej zieleni cieszymy się się nie tylko kwitnącą wiosną ale przede wszystkim sobą!

 


Wiosna jest przepiękna.!To  moja ulubiona pora roku!
Uroczo pachną i kwitną piwonie, łubiny!W sam raz do tarasowego wazonu!
Pokazały się również poziomki!Koniecznie muszę nazbierać !Będzie z tego pyszna tarta!

Wspaniałe są takie wspólne chwile!
Tym przyjemniejsze ,że w otoczeniu tryskającej świeżością przyrody!A czas spędzony z dziećmi, to nie tylko dobro samo w sobie ale także pozytywna energia,którą przekazujemy dalej.
W zasadzie takie budowanie,wzmacnianie więzi jest jak dbanie o ogród ,który bardzo kochamy.Regularnie podlewany,odżywiany rozwija się pięknie i odwdzięcza  tym co najlepsze!
Jestem dumną mamą!Cudownie jest nią być!


Related Articles

3 komentarze:

 1. Najlepsza mama ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Którą to mama a która córka? A tak zupełnie serio, to podziwiam i naprawdę nie ukrywam zaskoczenia :) (...) Super zdjęcia, płakać się chce jak dziś to widzę, te pola, te kwiaty... a dziś padał śnieg. Buuu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję!Tak,rzeczywiście pogoda,że szkoda gadać.Aby do wiosny.Pozdrawiam.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.